Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Pentru Foaia de Varsamant (Impozit Salarii) - ce data ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Pentru Foaia de Varsamant (Impozit Salarii) - ce data a lunii ...

Pentru Foaia de Varsamant (Impozit Salarii) - ce data a lunii august sa pun? Este OK daca pun 18 august 2022?
Sunt Presedintele unei Asociatii de Proprietari si trebuie sa realizez Foaia de Varsamant pentru impozitul pe salariul femeii de serviciu - impozit care se plateste la Trezoreria Sector 3 Bucuresti - BS BASS BFNUASS - contributii asigurari - care ar fi regula dupa care sa pun data la Foaia de Varsamant? Intre 15-25 ale fiecarei luni?
Puneti data in care doriti sa achitati si nu este nicio problema, dar daca tot mergeti la Trezorerie, mai intrebati pe-acolo...
Succese!
Adam Grecu, utilizator
Va multumesc pentru raspuns!