Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Care este contul corect pentru credite bugetare ...
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Care este contul corect pentru credite bugetare aprobate?

Care este contul corect pentru:credite bugetare aprobate, angajamente legale si angajamente bugetare cf ultimului plan de conturi?
Multumesc.
george-neagu, moderator