Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... produs cu Lilial ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

produs cu Lilial ...

Recent am cumparat un produs ce contine ca ingredient Lilial ,substanta ce a fost interzisa incepand cu 01.03.2022 deoarece afecteaza fertilitatea
In conditiile in care eu incerc sa raman insarcinata.
Pe langa reclamatie,pot cere daune morale?
Roxana.Pop, utilizator
Nu cumva trebuia să vă informați înainte de a cumpăra produsul?
Este una a cumpăra produsul este altceva a folosi produsul, este altceva a folosi o parte din produs și total altceva a folosi întreg produsul...! Aveți dovada că, erați fertilă, înainte de a folosi produsul? Aveți martori că, ați folosit produsul?

Calmați-vă, cu daunele morale, că, se întorc acțiunile împotriva dvs.!!!