Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna ziua am primit o amenda de la Politia Locala, de ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna ziua am primit o amenda de la Politia Locala, de cand incep ...

Buna ziua am primit o amenda de la Politia Locala ,de cand incep sa curga cele 15 zile in care am drept de contestatie? Presupun ca de la data cand am semnat de primire la Posta ,initial am primit un aviz ,apoi am luat procesul verbal de la posta
De când ați semnat primirea la posta
de la data de pe stampila postei