Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua are voie patronul să mă filmeze 12 ore la ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua are voie patronul să mă filmeze 12 ore la lucru? ...

Buna ziua are voi patronul să mă filmeze 12 ore la lucru??
Buna ziua.Nu cred ca va filmeaza pe dvs. in mod special.Probabil are camere de supraveghere,ceea ce este legal pentru o insititutie.
Supravegherea video la birou
www.avocatnet.ro/t10332/supr...
Supravegherea video la birou
www.avocatnet.ro/t10332/supr...
Supravegherea video la birou
www.avocatnet.ro/t10332/supr...