avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 225 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua are voie patronul să mă filmeze 12 ore la ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua are voie patronul să mă filmeze 12 ore la lucru? ...

Buna ziua are voi patronul să mă filmeze 12 ore la lucru??
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 13:02, 11 Octombrie 2022
Buna ziua.Nu cred ca va filmeaza pe dvs. in mod special.Probabil are camere de supraveghere,ceea ce este legal pentru o insititutie.
Supravegherea video la birou
www.avocatnet.ro/t10332/supr...
Supravegherea video la birou
www.avocatnet.ro/t10332/supr...
Supravegherea video la birou
www.avocatnet.ro/t10332/supr...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua, e legal ca intr-un birou sa fie instalata camera de ... genigeni genigeni Buna ziua, e legal ca intr-un birou sa fie instalata cameea de supraveghere? (vezi toată discuția)
Supraveghere video și audio radutuclaudiaadita radutuclaudiaadita Buna ziua.Este legal instalarea unor sisteme de supraveghere intr-o unitate de stat fără acordul salariatiilor(audio si video).Lucrez in blocul alimentar iar ... (vezi toată discuția)
Buna ziua e legal ca intr-un birou de contabilitate sa fie camere ... genigeni genigeni Buna ziua e legal ca intr-un birou de contabilitate sa fie camere de filmat? Multumesc. (vezi toată discuția)