avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 555 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua, Am deschis un proces de iesire din ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua, Am deschis un proces de iesire din idiviziune unde ...

Buna ziua,
Am deschis un proces de iesire din idiviziune unde eu sun reclamant si sunt reprezentat de un avocat ,iar sora mea este parata in acest proces. Instanta solicita sa depun anexa 24. Cine cere acest document? Avocatul meu sau sora mea care este parata ?
Dumneavoastră trebuie sa obtineți documentul de la camera notarilor publici.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cadrul procesual Luoana Mihaela Luoana Mihaela Sora mea a formulat o cerere in instanta pentru marirea pensiei alimentare . Precizez ca baietelul are 14 ani .Judecatoria ne-a comunicat ca trebuie pana la ... (vezi toată discuția)
Eliberare anexa 24 miki70_is miki70_is Ce conditii trebuie indeplinite pentru eliberarea anexei 24 de la primaria de domiciliu,avand in vedere ca este utila intr-un proces civil avand ca obiect ... (vezi toată discuția)
un avocat,poate reprezenta o persoana plecata instrainatate,intr-un proces de divort? mihai251979 mihai251979 Buna seara! Sotul, sorei mele a inaintat cerere de divort.A primit 2 citatii acasa ,urmatoarea infatisare urmand sa aiba loc in data de 27.02.2012.Sora mea ... (vezi toată discuția)