avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 516 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... In ce timp pot fi incasate de la cec titlurile anrp ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

In ce timp pot fi incasate de la cec titlurile anrp pentru care ...

In ce timp pot fi incasate de la cec titlurile anrp pentru care ministerul de finanțe a emis recipisa de plata. Angajații Cec spun că intr-un an de la emiterea recipisei de plata de catre Ministerul de Finanțe.

Alte discuții în legătură

Despagubiri anrp- virarea banilor catre cec bank bva9090 bva9090 Buna ziua. Problema mea este urmatoarea. In luna februarie a anului curent am fost la sediul anrp pt a depune dosarul pt emitarea titlului de plata iar ... (vezi toată discuția)
Am un dosar la anrp din anul 2013 pentru despagubiri pe legea ... sandubangu sandubangu Am un dosar la ANRP din anul 2013 pentru despagubiri pe Legea 10.Am gasit pe situl Ministerului Finantelor un ordin de plata (OP) emis pentru dosarul meu (cu ... (vezi toată discuția)
Ordin de plata de la ministerul finantelor ptr titlu de la anrp betty_dumy betty_dumy Buna ziua. in data de 11 Mai 2015 tatal meu a primit titlu de plata de la Anrp . Pe situl ministerului finantelor apare ca Ministerul a efectuat plata ptr ... (vezi toată discuția)