Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Caz extrem de grav - ziarul Național,ro promovează ...
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Caz extrem de grav - ziarul Național,ro promovează pedofilia ...

Caz extrem de grav - ziarul Național,ro promovează pedofilia și pornografia infantilă!
Pe data de 25.11. 2022, în textul articolului „[editat de admin]” ziarul Național.ro a permis cu bună știință inserarea în secțiunea Comentarii a textului semnat de
[editat de admin]
care conține un link către imagini cu pornografie infantilă/pedofilie.
Deși au fost sesizați, redacția a refuzat să acționeze.
Rog pe oricine este în măsură, să înainteze către autoritățile în drept aceste informații, pentru a se putea lua măsurile ce se impun în astfel de cazuri!
Alin Popescu, administrator
Daca nu va convine, puteti face plangere la Politie.

Atentie ca nu orice nuduri cu minori (de ex. poze de familie sau de la mare) constituie pornografie.