Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Ce obligații financiare au spatiile comerciale de la ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Ce obligații financiare au spatiile comerciale de la parter către asociația de proprietari dacarterde proprietari au ...

Ce obligații financiare către asociația de proprietari au spatiile comerciale de la parter dacă avem antene GSM pe terasa de la care primim chirie. Ca părți comune cu asociația nu sunt decât țevile de apa calda și rece
Detinatorii spatiilor comerciale din cadrul imoilelor d elocuit in comun detin obligatia achitarii lunare a c/v costuri parti comune
Chiria afernta antene GSM se depoziteaza in fondul de reparatii al asociatiei de proprietari
Ca părți comune cu asociația nu sunt decât țevile de apa calda și rece

Eronat!
Spatiul comercial care face parte integranta din constructia imobil de locuit in comun ,detine inclusiv pereti comuni cu imobilul ....