Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Aplicare facilități construcții în 2023
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Aplicare facilități construcții în 2023

Buna ziua !
Administratorul unei societati de constructii, numit prin contract de mandat, mai beneficiaza de facilitati in constructii de la 01,01,2023 ?
Multumesc mult !
george-neagu, moderator