Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Scutire de impozite locale pentru urmasii fostilor ...
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Scutire de impozite locale pentru urmasii fostilor detinuti?

Adresez rugamintea sa-mi spuneti -daca urmasii fostilor detinuti politic si deportati ale caror drepturi se acorda prin DL.NR.118/1990,beneficiaza pe linga indemnizatie si de scutirea de impozite si taxe locale
george-neagu, moderator