Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua .... Doresc să cumpăr in teren în ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua .... Doresc să cumpăr in teren în suprafață de ...

Buna ziua .... Doresc să cumpăr in teren în suprafață de 48 ha care in acte este pădure extravilan, însă în realitate sunt doar ceva vegetație (tufe) nicidecum arbori... Cum as putea să îl scot din pădure și să îl trec în arabil sau fanate ....menționez că la fata locului nu se afla arbori
Buna ziua,
formulati o cerere la primaria locala in acest sens.
Dupa verificarea la fata locului ei pot constata ca este teren arabil si nu padure.