Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Bună dimineața.va rog să-mi spuneți cum formulez o ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Bună dimineața.va rog să-mi spuneți cum formulez o contestație ...

Bună dimineața.varog să-mi spuneți cu formulez un proces verbal pentru o contestație de amenda de la politia comunitara
undita, utilizator