avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 174 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Bună dimineața.va rog să-mi spuneți cum formulez o ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Bună dimineața.va rog să-mi spuneți cum formulez o contestație ...

Bună dimineața.varog să-mi spuneți cu formulez un proces verbal pentru o contestație de amenda de la politia comunitara
Ultima modificare: Miercuri, 15 Martie 2023
undita, utilizator

Alte discuții în legătură

Amenda politia comunitara gerula75 gerula75 buna care sunt pasii de urmat pentru a contesta o amenda data de politia comunitara. mentionez ca este vorba de o oprire pe un loc de parcare rezervat pentru ... (vezi toată discuția)
Amenda in parcare nesemnalizata Ashrak Ashrak Buna ziua, azi am parcat masina in orasul Medias, pe o parcare administrata de primaria noastra. Parcarea este imensa si in afara de aparatul care elibereaza ... (vezi toată discuția)
Amenda pentru parcare ap77 ap77 Azi dimineata am gasit lipit pe parbrizul masinii un afis de amenda de la politia comunitara (intre 600 si 2000 lei) pentru ca am parcat masina fara a respecta ... (vezi toată discuția)