Forum Discuţii juridice Executare silită Perimarea - vechiul cod civil. Se mai poate invoca ...
Discuție deschisă în Executare silită

Perimarea - vechiul cod civil. Se mai poate invoca perimarea ...

Perimarea - vechiul cod civil. Se mai poate invoca perimarea daca vechiul dosar care a fost perimat, (care a fost intentionat inchis) , intre timp a fost deschis altul in 2018.
In primul rand, nu mai deschideti subiecte noi pe aceeasi tema, in al doilea, ce treaba aveti cu vechiul cod? In al treilea, se prea poate sa nu va ajute perimarea cat nu e implinita prescriptia si in ultimul rand, mergeti concret la un avocat caruia sa ii prezentati ce acte de executare s-au facut in cauza.

gi-jane2 a scris:

In primul rand, nu mai deschideti subiecte noi pe aceeasi tema, in al doilea, ce treaba aveti cu vechiul cod? In al treilea, se prea poate sa nu va ajute perimarea cat nu e implinita prescriptia si in ultimul rand, mergeti concret la un avocat caruia sa ii prezentati ce acte de executare s-au facut in cauza.

Aalloooo domnule!!!! Pentru ca executarea in vechiul dosar a inceput in 2011. Si pentru ca un infractor de avocat mi-a facut manevra sa pierd procesul!!!!!!! De aia tot deschid!
Vedeti? Dacă ați fi continuat discutia, poate vedeam ca e vb de 2011, asa ca mergeti sa continuati acea discutie ca asta se inchide.
Si nu sunteti pe maidan, asa ca fara " alo"!