avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 686 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Pfa cu sediu social intr o localitate si domiciliul ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Pfa cu sediu social intr o localitate si domiciliul în alta?

salut, pt un pfa pot sa am sediu social intr o localitate si domiciliul in alta localitate? același județ doar ca localități diferite fara sa detin un punct de lucru? cu autorizare la terți
Ultima modificare: Vineri, 7 Aprilie 2023
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Acte necesare mutare punct lucru pfa cami 264 cami 264 ce acte sunt necesare pt schimbare punct de lucru? ms (vezi toată discuția)
Sunt pfa, am voie sa-mi deschid punct de lucru? Irina Rusu Irina Rusu Sunt PFA traducator autorizat, si am locul de desfasurare a activitatii la domiciliul, dar as vrea sa imi deschid un punct de lucru in alta parte (intr-un ... (vezi toată discuția)
Comodat - sediu pfa m_arthanis m_arthanis Buna seara, Contractul de comodat poate fi facut intr-un judet si PFA-ul inregistrat in alt judet (Bucuresti)? Eu stau in Bucuresti, contractul de comodat il ... (vezi toată discuția)