Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Pfa cu sediu social intr o localitate si domiciliul ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Pfa cu sediu social intr o localitate si domiciliul în alta?

salut, pt un pfa pot sa am sediu social intr o localitate si domiciliul in alta localitate? același județ doar ca localități diferite fara sa detin un punct de lucru? cu autorizare la terți
george-neagu, moderator