Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Mi-a venit executare pentru neachitatarea unui credit
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Mi-a venit executare pentru neachitatarea unui credit

Buna ziua!
Mi-a venit executare pentru neachitatarea unui credit de nevoi personale fiind in situatia de neachitare. Avand in vedere ca pe numele meu a fost o masina pe care am vandut-o prin contract de vanzare cumparate la acte auto, dar neputant sa scot atestatul fiscal avand amenzi, cumparatorul poate ramane fara masina?
george-neagu, moderator