avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 256 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Mi-a venit executare pentru neachitatarea unui credit
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Mi-a venit executare pentru neachitatarea unui credit

Buna ziua!
Mi-a venit executare pentru neachitatarea unui credit de nevoi personale fiind in situatia de neachitare. Avand in vedere ca pe numele meu a fost o masina pe care am vandut-o prin contract de vanzare cumparate la acte auto, dar neputant sa scot atestatul fiscal avand amenzi, cumparatorul poate ramane fara masina?
Ultima modificare: Sâmbătă, 22 Aprilie 2023
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Alocatie complementara petreanicoleta7 petreanicoleta7 buna ziua numele meu este petrea nicoleta mama a 5 copii!Am si eu o intrebare.Mi sa taiat alocatia(complementara)deoarece am avut o masina din anul 2006 pe ... (vezi toată discuția)
Vanzare masina cu probleme bursasiu06 bursasiu06 Am vandut o masina acuma 1 luna , si am uitat sa scriu in certificat ca o incredintez cumparatorului + cand ma-m dus la primarie dupa certificatul fiscal cu ... (vezi toată discuția)
Taxe Runcan_Istvan Runcan_Istvan Buna ziua , nu știu cum se procedează , în cazul care am vândut o mașina mai demult circa 5 ani unei persoane , dar nu a fost scris pe numele ... (vezi toată discuția)