avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1417 soluții astăzi

Rămâi informat cu avocatnet.ro, acum și pe Google News. Click aici și apasă pe urmărește-ne (follow sau steluță)!

Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Organizare expozitii.
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Organizare expozitii.

Buna ziua. Daca organizez o expozitie, unde ma pot documenta de partea juridica a expozitiei. Contract , obligatiile unui artist exponent, protejarea datelor ? Adica de tot ce apartine aici.
Multumesc !
Ultima modificare: Luni, 24 Aprilie 2023
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Activitati pe fundatie mihumihu mihumihu Am o fundatie non profit si am urmatoarea intrebare: este posibil sa organizez o expozitie (cu plata la intrare) in spatiul detinut de fundatie? As dori ... (vezi toată discuția)
Codul caen pentru organizator expozitie cu vanzare? Coco 71 Coco 71 Buna ziua, detin un magazin cu obiecte de arta si vreau expozitie cu vanzare. Care este codul caen pentru expozitie cu vanzare? Mulțumesc! (vezi toată discuția)
Prestare serv. intracomunitara? psilvie psilvie Buna ziua, Va rog sa ma ajutati cu urmatoarea problema: SC RO (inregistrata in ROI) trebuie sa emita o factura (contravaloare cost participare expozitie) ... (vezi toată discuția)