Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... cind judecatorul de prima instanta nu se pronunta si ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

cind judecatorul de prima instanta nu se pronunta si trece dosarul ...

cind judecatorul de prima instanta nu se pronunta si trece dosarul la tribunal ce motice ar avea
Ca nu s-a pronunțat pe x...