Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Am câștigat un proces in 2018, speța era cu un ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Am câștigat un proces in 2018, speța era cu un demisol, suprafața ...

Am câștigat un proces in 2018, speța era cu un demisol, suprafața comuna ocupat abuziv. Ca sa dau afara persoana respectiva, ocupa abuziv am făcut reclamații la poliție, ANAF, primărie. Poliția mi-a trimis citație anul asta, in Aprilie 2023, după 5 ani pentru mărturie mincinoasa pentru declarațiile data in 2018. dosarul a fost pe rol la Tribunalul București și a stabilit ca martorul a făcut mărturie mincinoasa.Nu s-a prescris termenul de actiune al poliției?De ce nu m-au chemat când era dosarul pe rol la tribunal, când primeam amenințări?
De ce nu m-au chemat când era dosarul pe rol la tribunal, când primeam amenințări?

Ati formulat plangere la politie impotriva persoanei care va ameninita?