avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 166 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Buna ziua! Vreau sa îmi fac o afacere cu “ Cigar ...
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Buna ziua! Vreau sa îmi fac o afacere cu “ Cigar Bar “ pentru ...

Buna ziua! Vreau sa îmi fac o afacere cu “ Cigar Bar “ pentru evenimente ? Trebuie doar sa fac firma pentru evenimente sau am nevoie de alte aprobări / cod pentru faptul ca folosesc trabucuri și țigări la realizarea decorului ?

Alte discuții în legătură

Vanzarea trabucurilor la bucata va fi interzisa? MafRAdu MafRAdu Buna seara, Detin 2 magazine stradale si unul on-line (tutungerii). Am o intrebare mare legata de noua lege anti-fumat. In lege scrie ca se interzice \" ... (vezi toată discuția)
Servicii cigar bar la evenimente private CiulurcaAna CiulurcaAna Vreau sa fac un PFA pentru a merge la evenimente private cu un cigar bar. Ce cod CAEN ar trebui sa aleg? Ar trebui sa mai obtin ceva aprobări? (vezi toată discuția)
Ce cod caen trebuie pentru comercializarea tutunului de narghilea tadys_ro tadys_ro Buna ziua! Ce cod caen trebuie sa adaug pentru a comercializa tutun de narghilea? Tutunul de narghilea intra in aceeasi grupa cu tigarile de foi, trabucuri, ... (vezi toată discuția)