Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... D 112 luna nouiembrie 2023
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

D 112 luna nouiembrie 2023

In momentul in care fac validarea declaratiei 112 la luna noiembrie 2023 imi apare aceasta atentionare la salariatii cu concediu medical “A: asigurat (1) [idAsig = 1] atentionare regula: S9c3.2: pentru contractele partiale trebuie sa selectati 1- exceptat sau 2 - neexceptat”, cu toate ca salariatul respectiv are contract cu norma intreaga.
Am incercat sa pun exceptat, dar daca pun exceptat imi da eroare, in sensul in care trebuie sa adaug alte campuri.

Daca ma puteti ajuta cu un sfat.

Va multumesc!
Asteptati pana se actualizeaza D112 cu ultimele modificari.
Chiar daca nu ati avea atentionari tot nu veti putea depune D112 ca nu v-o accepta, urmeaza actualizarea.