avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 319 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Cum pot recupera 400 de lei trași de pe site-ul ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Cum pot recupera 400 de lei trași de pe site-ul cazier.ro pentru ...

Cum pot recupera 400 de lei trași de pe site-ul cazier.ro pentru eliberarea cazierului
Cel mai recent răspuns: gi-jane2 , moderator 05:54, 13 Decembrie 2023
Nu ati fost multumit de servicii sau care este motivul ?
Comoditatea se plateste!
2 din 2 utilizatori consideră
acest răspuns util
Eliberarea cazierului este gratuita.
Dvs. pentru ce ati platit 400 lei?
Pai aici find programul doua zile pe săptămână doua ore doar eu find la lucru am ales online dar nu din comoditate
Pentru nustiu... scria 4.00 RON și mam ales cu 400 de Ron după finalizarea tuturor datelor

Alexandrarares a scris:

Eliberarea cazierului este gratuita.
Dvs. pentru ce ati platit 400 lei?

2 din 2 utilizatori consideră
acest răspuns util
Ati ales online dar nu la serviciul de caziere ci la o firma care va presteaza un serviciu , va ia banii si va elibereaza o factura, ati semnat un contract mai intai, ati acceptat termenii si conditiile.
Ultima modificare: Luni, 11 Decembrie 2023
elenazan, utilizator

Alte discuții în legătură

Cazier judiciar online Mirea Dana Mirea Dana Bună ziua! Cine ma ajuta și pe mine ,cum pot sa imi spuna dacă pot scoate cazierul judiciar online ( pt angajare ) mulțumesc (vezi toată discuția)
Cazier fiscal rakula14 rakula14 Buna ziua ! In cazul in care am niste sume restante la o companie de telefonie mobila si doresc sa fiu membru fondator intr-un ONG, la eliberarea cazierului ... (vezi toată discuția)
Cum afli daca ai cazier ? nicuuu nicuuu aqum un an de zile am injurat fata comandantului de politie si nea amendat q 5 mil am fost 4 baieti ..... aflu k a 2 zi am fost chemati la sectie si ne-a ... (vezi toată discuția)