Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Cum pot recupera 400 de lei trași de pe site-ul ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Cum pot recupera 400 de lei trași de pe site-ul cazier.ro pentru ...

Cum pot recupera 400 de lei trași de pe site-ul cazier.ro pentru eliberarea cazierului
Nu ati fost multumit de servicii sau care este motivul ?
Comoditatea se plateste!
Eliberarea cazierului este gratuita.
Dvs. pentru ce ati platit 400 lei?
Pai aici find programul doua zile pe săptămână doua ore doar eu find la lucru am ales online dar nu din comoditate
Pentru nustiu... scria 4.00 RON și mam ales cu 400 de Ron după finalizarea tuturor datelor

Alexandrarares a scris:

Eliberarea cazierului este gratuita.
Dvs. pentru ce ati platit 400 lei?

Ati ales online dar nu la serviciul de caziere ci la o firma care va presteaza un serviciu , va ia banii si va elibereaza o factura, ati semnat un contract mai intai, ati acceptat termenii si conditiile.
elenazan, utilizator