Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Cazier judiciar online
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Cazier judiciar online

Bună ziua! Cine ma ajuta și pe mine ,cum pot sa imi spuna dacă pot scoate cazierul judiciar online ( pt angajare ) mulțumesc
Mirea Dana, utilizator
Buna ziua!
[ link extern ] /
De pe ghiseul.ro e site oficial al guvernului facut de catre ADR, se poate scoate gratis nu accesati linkul anterior unde vad ca costa 250 RON pentru a il scoate online lol
Detalii
[ link extern ]