Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Cod caen pentru turism medical?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Cod caen pentru turism medical?

Bună dimineața!
Daca eu am o firma deschisa pe codul caen 9602 si doresc sa incep o colaborare ca Project Manager( consultanta si managment in deschidere clinici stomatologice +dermatologice ) mi-am adaugat codul caen 7022 insa in contractul de prestari servicii firma respectiva a descris postul meu asa:
“ Pentru serviciile de consultanta si promovare a activitatii de turism medical “
Eu nu cred ca codul meu caen adaugat mai corespunde cu ce au descris ei.
Ma puteti ajuta cu un sfat? Ce cod caen ar trebui solicitat pt acest turism medical?
george-neagu, moderator