avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 285 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Cod caen pentru turism medical?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Cod caen pentru turism medical?

Bună dimineața!
Daca eu am o firma deschisa pe codul caen 9602 si doresc sa incep o colaborare ca Project Manager( consultanta si managment in deschidere clinici stomatologice +dermatologice ) mi-am adaugat codul caen 7022 insa in contractul de prestari servicii firma respectiva a descris postul meu asa:
“ Pentru serviciile de consultanta si promovare a activitatii de turism medical “
Eu nu cred ca codul meu caen adaugat mai corespunde cu ce au descris ei.
Ma puteti ajuta cu un sfat? Ce cod caen ar trebui solicitat pt acest turism medical?
Ultima modificare: Vineri, 15 Decembrie 2023
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Cod caen activitati consultanta catalinapotarniche catalinapotarniche Buna ziua. Incerc sa aflu raspuns la doua intrebari. 1. Ce cod caen pot folosi pentru consultanta in vederea obtinerii brevetului/licentei in turism, ... (vezi toată discuția)
Venituri din prestari servici alinacostea alinacostea Veniturile din prestari servici sunt asimilate veniturilor din consultanta?Multumesc! (vezi toată discuția)
Infiintare agentie de turism emilia73 emilia73 Doresc sa infiintez o agentie de turism.Am brevet de manager pentru o agentie detailista, dar sunt si economista.Eu lucrez in alta parte, loc de munca la care ... (vezi toată discuția)