Forum Discuţii juridice Executare silită Buna seara! Daca intr-un proces,, avocatul a cerut ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna seara! Daca intr-un proces,, avocatul a cerut suspendarea ...

Buna seara! Daca intr-un proces,, avocatul a cerut suspendarea somatiei si a Titlului executoriu , iar in urma hotararii judecatoresti s-a stabilit admiterea in parte a contestatiei si dispune anularea titlului executoriu si a actelor de executare, datoria pentru care s-a emis acea executare se stinge? Daca totusi ramane de platit cum se va proceda? Sper ca m-am facut inteles. Va multumesc anticipat!
S-a admis în parte, în ce parte nu s-a admis ?
Din ce ziceti, daca se anulează titlul executoriu, nu mai exista, deci nu se va mai pune în executare vreodata
Si suma pentru care s-a emis titlul trebuie sa o mai platesc?