avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 516 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună dimineața, am fost expropriat cu mai multe ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună dimineața, am fost expropriat cu mai multe terenuri peste ...

Bună dimineața, am fost expropriat cu mai multe terenuri peste care se construiește o autostradă pretul oferit de stat este unul derizoriu.Intrebarea mea este dacă deschid proces trebuie sa fac expertiză pentru fiecare imobil

Alte discuții în legătură

Expropriere pentru cauza de interes public tothelimit tothelimit Buna ziua, Speta se prezinta in felul urmator. Casa construita in anul 2011, cumparata impreuna cu teren de 400 mp2 in in luna decembrie 2011 cu 45.000 ... (vezi toată discuția)
Caz de expropriere! goldfish goldfish unchiul meu, detine niste terenuri in apropiere de Cluj unde se va face o autostrada. din 2006, unchiul cand a vrut sa instraineze o parte din terenuri, i s-a ... (vezi toată discuția)
Expropriere teren arturo arturo Buna Ziua! Parintii mei au un teren agricol extravilan care care urmeaza sa fie expropriat deoarece in acea zona se va construi un Baraj .......Unii ... (vezi toată discuția)