avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 235 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Muncă în folosul comunității
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Muncă în folosul comunității

O persoana a primit o sentință judecătorească de muncă în folosul comunității, unde trebuie sa meargă persoana în cauză pentru a fi repartizat în această muncă și în ce termen de la pronunțarea sentinței definitive?

Alte discuții în legătură

Acte necesare elibarerare hotarare de divort definitiva saaa saaa Buna ziua, Am avut si eu divortul la judecatoria sect 6 iar acum as avea nevoie de hotarea de divort definitiva. Imi puteti spune ce acte imi sunt necesare ... (vezi toată discuția)
Pronuntare prima instanta dosar penal Anonim25x Anonim25x Buna ziua , am un dosar penal in care prima instanta sa pronuntat la data de 15.06.2018 si am primit o pedeapsa cu suspendare sub supraveghere si 100 zile ... (vezi toată discuția)
Recurs la pronuntare desfacere disciplinara a contractului de munca cristina/BZ cristina/BZ vreau sa stiu daca la o pronuntare privind desfacere disciplinara a contractului de munca se poate face recurs .multumesc anticipat pentru eventual ... (vezi toată discuția)