Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Nu pot deschide declarația 112 pentru luna Ianuarie
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Nu pot deschide declarația 112 pentru luna Ianuarie

Bună ziua. Nu pot deschide declarația 112 pentru luna Ianuarie 2024, Adobe reader este cu abonament din Ianuarie 2024. Știe cineva cum mai putem deschide și semna declarația în loc de Adobe Reader?. Vă mulțumesc din suflet.
george-neagu, moderator