Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Documentele de coasigurare nu e suficient sa fie ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Documentele de coasigurare nu e suficient sa fie depuse la angajator? ...

Documentele de coasigurare nu e suficient sa fie depuse la angajator? Iar angajatorul, mai depune alte documente in afara de d112 pentru a trece coasiguratii? Multumesc!
Acte necesare pentru coasigurat:
[ link extern ] /
Multumesc! In afara de D112, angajatorul mai trebuie sa depuna si alte documente la alte institutii pentru a se vedea calitatea de coasigurat?

Cornel Vasile a scris:

Acte necesare pentru coasigurat:
[ link extern ] /

NU se mai depun alte documente la alte institutii.