avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 115 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... Cum pot afla dacă exista un dosar CEDO din 2010 daca ...
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

Cum pot afla dacă exista un dosar CEDO din 2010 daca nu știu ...

Cum pot afla dacă exista un dosar CEDO din 2010 daca nu știu numărul de dosar ? Doar Numele mai exact vreau sa iau legătura cu avocatul care se ocupa de caz nu știu numele lui

Alte discuții în legătură

Inselaciune - unde sunt drepturile mele ? Andra24 Andra24 Buna ziua , In urma cu aproape 2 luni am fost inselata cu o masina furata in valoare de 6200 euro . Inspectorul i-a intocmit dosar celui care mi-a vandut-o ( ... (vezi toată discuția)
Carton rosu la cedo? costelg costelg Buna ziua, Am trimis un dosar la CEDO Strasbourg la sfarsitul lunii aprilie 2011,iar dupa cateva zile am primit o instiintare (carton rosu). Ce trebuie sa ... (vezi toată discuția)
Pot cere formular de la curtea europeana pentru a o sesiza?cum fac?si daca se intrerupe termenul de 6 luni? aleale88 aleale88 cum pot cere formular de la cedo?prin fax altceva nu am gasit si in cit timp il primesc ?si daca se intrerupe termenul? (vezi toată discuția)