Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Dacă am primit pedeapsa de 2 ani și 8 luni de ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Dacă am primit pedeapsa de 2 ani și 8 luni de închisoare pentru ...

Dacă am primit pedeapsa de 2 ani și 8 luni de închisoare pentru o fapta , dar mai am un dosar pe rol , ce pedeapsa pot primi?
Cum pot face contopirea pedepselor ?
Bubu12@, utilizator