avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 293 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Dacă un medic a luat 2 amenzi judiciare în același ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Dacă un medic a luat 2 amenzi judiciare în același dosar prin ...

Dacă un medic a luat 2 amenzi judiciare în același dosar prin 2 incheieri și s_trimis adresa către anaf titlu executoriu, dar intr_una din încheieri nu apare amenda judiciara, cum se poate contesta acest titlu executoriu?

Alte discuții în legătură

Amenda judiciara opreas opreas Sunt expert judiciar si am primit o amenda judiciara pentru nedepunerea expertizei la termenul dispus de instanta. Am depus la dosar o cerere de revizuire a ... (vezi toată discuția)
Ce infractiune este nascocirea unui titlu executoriu fictiv? aidu aidu In concret, tocmai m-am trezit somat... pentru o datorie care nu exista in realitate. Ce infractiune savarseste cel care a nascocit respectivul titlu ... (vezi toată discuția)
Amenda administrativa ContSters430973 ContSters430973 Buna seara, In urma cu aproximativ un an am \"calcat stramb\". Am sustras 2 produse dintr-un magazin, am fost prins si, long story short, a fost constituit ... (vezi toată discuția)