Forum Discuţii diverse Discuţii politice şi legislaţie ... Se poate candida ca independent consilier local?
Discuție deschisă în Discuţii politice şi legislaţie electorală

Se poate candida ca independent consilier local?

Se poate candida ca independent consilier local daca sunt operator tableta? Stiu ca nu pot face parte dintr-un partid politic fiind operator dar nici ca independent nu se poate? Nu gasesc răspuns nicăieri.
george-neagu, moderator