avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 512 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general PFA in care sa prestezi servicii de contabilitate
Discuție deschisă în Contabilitate în general

PFA in care sa prestezi servicii de contabilitate

Iti poti infiinta un PFA in care sa prestezi servicii de contabilitate primara altor entitati juridice, daca detii doar diploma de masterat in economie sau este necesara acrediatrea la CECCAR?
Ultima modificare: Marți, 26 Martie 2024
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Pot infiinta un pfa? gabriela neamtu gabriela neamtu Daca am absolvit ASE si am urmat ulterior un curs de contabilitate (am obt o diploma avizata MEC) si un curs de inspector resurse umane, pot sa infiintez un ... (vezi toată discuția)
Prestare servicii contabile - srl fara angajati Andreea.U Andreea.U Buna ziua, Am cateva intrebari legate de infiintarea unui SRL fara angajati cu scopul tinerii contabilitatii la alte entitati. Eu am finalizat studiile ... (vezi toată discuția)
Pfa - director economic aurora draghici aurora draghici Am urmatoarea nedumerire, si cred ca nu sunt singura. Avand diploma de economist si nefiind expert contabil sau contabil autorizat, te poti angaja la o firma ... (vezi toată discuția)