Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Buna ziua! In contextul Ordinului privind acordarea ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Buna ziua! In contextul Ordinului privind acordarea burselor ...

Buna ziua!

In contextul Ordinului privind acordarea burselor studentilor6463/2023, pot beneficia de bursa de performanta pt rezultate deosebite la invatatura si absolventii de alta facultate (care sunt inmatriculati la taxa) si care nu au beneficiat de bursa la cealalta facultate( unde au urmat 4 ani la buget) ?
Ana Scripca, utilizator