avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 163 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Am înscris o masina pe numele meu,impozit la ea nu au ...
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Am înscris o masina pe numele meu,impozit la ea nu au plătit ...

Am înscris o masina pe numele meu,impozit la ea nu au plătit su făcut itp.ul și asigurarea pe cea veche eu mi.am schimbat buletinul ii afectează cu ceva

Alte discuții în legătură

Schimbare certificat inmatriculare dupa casatorie ? ion_raluca ion_raluca As dori sa stiu daca este obligatoriu sa schimb cetrificatul de inmatriculare dupa casatorie si daca da, ce acte imi trebuiesc ca sa schimb certificatul. ... (vezi toată discuția)
Cum pot scăpa de plata impozitului pentru un autoturism înmatriculat la adresa mea dar pe numele fostei soții KTA1010 KTA1010 Menționez că mașina este pe numele ei din timpul casatoriei dar pe adresa mea, am dobânditoîn timpul căsătorie dar la divorț na am avut pretenții să ... (vezi toată discuția)
Amenzi circulatie si impozit auto neplatite akustic akustic Buna ziua, De curand m-am casatorit si mi-am schimbat domiciliul unde locuiam pe cel al sotiei.Am o masina pe numele meu inscrisa pe carte si certificat pe ... (vezi toată discuția)