Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Bună am și eu o problema legata cu contul meu de ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Bună am și eu o problema legata cu contul meu de raiffeisen ...

Bună am și eu o problema legata cu contul meu de raiffeisen l am blocat si îmi spune sa pun email sau număr,emailu nu merge când îl pun la fel și număru iar deoarece numărul nu îl mai am ca am alt telefon si cartela aia nu mai e buna,ce pot sa fac sa îl deblochez?
Giovani299229, utilizator