Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Planuiesc sa deschid un pfa pentru afacerea mea online
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Planuiesc sa deschid un pfa pentru afacerea mea online

Buna ziua! Planuiesc sa deschid un pfa pentru afacerea mea online. Am un magazin pe o platformă si vand cursuri cu drept de autor(marketing digital). Am cautat sa vad ce cod CAEN ar trebui sa folosesc insa nu gasesc pe cel potrivit, doar cel pt marketing afiliat, sau cel pt creativ marketing(solicita diploma pt infiintare pfa). Ma puteti ajuta va rog?
george-neagu, moderator