Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună seara !am o problema cu alocația mea, eu nu am ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună seara !am o problema cu alocația mea, eu nu am mai luat ...

Bună seara !am o problema cu alocația mia eu nu am mai luat alocația de la 10 ani pana la 16 și nu știu ce este cu alocația mia știu doar ca tata făcuse un card pentru alocația care credea ca acolo sunt bani dar defapt nu erau ,cum as face sa îmi recuperez alocația ?,pot sa o mai iau după atâta timp ?unde sa ma interesez ?
Nu mai puteti recupera banii decat pe cel mult 1 an de zile ... mergeti la AJPIS si interesati-va.