avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 157 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună seara !am o problema cu alocația mea, eu nu am ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună seara !am o problema cu alocația mea, eu nu am mai luat ...

Bună seara !am o problema cu alocația mia eu nu am mai luat alocația de la 10 ani pana la 16 și nu știu ce este cu alocația mia știu doar ca tata făcuse un card pentru alocația care credea ca acolo sunt bani dar defapt nu erau ,cum as face sa îmi recuperez alocația ?,pot sa o mai iau după atâta timp ?unde sa ma interesez ?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 05:25, 24 Aprilie 2024
Nu mai puteti recupera banii decat pe cel mult 1 an de zile ... mergeti la AJPIS si interesati-va.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bani in plus pe card Geo georgy Geo georgy Buna ziua.in data de 10.07.2018 in ziua cand intra alocatia pe card am gasit o sumă mai mare decât alocatia. La specificație era scris Agenția județeană ... (vezi toată discuția)
Buna ziua Carla beatrice Carla beatrice Am o fetita de 14 luni pe care am nascuto in italia ,anul trecut in decembrie am fost acasa pt actele romanesti si am depus dosaru pt alocatia de 200 ron ,avea ... (vezi toată discuția)
Alocatia copilului pe card dsmihalea dsmihalea Buna ziua In urma cu un an si jumatate am facut un card visa electron la Raiffaisen Bank pentru a lua alocatia copilului.Acum nu mai sunt multumita pentru ... (vezi toată discuția)