avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 690 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Ce trebuie sa faci cind nu se da raspuns unei cereri ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Ce trebuie sa faci cind nu se da raspuns unei cereri cu nr. de ...

Ce trebuie sa faci cind nu se da raspuns unei cereri cu nr. de inregistrare fiind vorba despre o Primarie, insistind si plimbindu-ma sa mai astept ca nu este gata bineinteles dupa 30 de zile . multumesc !!

Alte discuții în legătură

Concediu fara plata grepfruit grepfruit Buna ziua, As avea nevoie, va rog, de o informatie : am depus acum o luna o cerere de concediu fara plata pentru 4 luni. Desi în culise se fac tot felul ... (vezi toată discuția)
Itm - mi-a pierdut cartea de munca cum procedez anne_marieee anne_marieee Am lucrat la firma x in data de 1.08.2009 am semnat cerere somaj contabila mi-a spus ca cei de la itm nu mai gasesc cartea mea de munca, nu stiu ce sa fac cum ... (vezi toată discuția)
Masina ,care nu mai exista, mostenita raducanmihai raducanmihai Taica-miu a mostenit o masina pe care nici macar nu vazut-o. Tatal lui(bunicul meu) a vandut masina dandu-i cumparatorului doar talonul cu o intelegere ... (vezi toată discuția)