avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1385 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna seara, am un dosar penal pt conducere cu permisul ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna seara, am un dosar penal pt conducere cu permisul suspendat ...

Buna seara, am un dosar penal pt conducere cu permisul suspendat care se afla la parchet de aprox 5 luni,domnii de la parchet mi au spus ca am calitatea de inculpat si propunere de terminare a urmaririi penale si sa astept un act procedural,avocatul care l am angajat imi sa astept o notificare sau orice de la parchet. Imi puteti spune cat ar trebui sa astept confirmarea terminarii urmaririi penale sau act procedural?va multumesc anticipat.

Alte discuții în legătură

Va salut! am fost cercetat intr-un dosar penal pentru conducere ... Gheorghita17 Gheorghita17 Va salut! Am fost cercetat intr-un dosar penal pentru conducere fara permis, in cauza, am condus cu permisul suspendat! Dupa tot balamucul, am primit ... (vezi toată discuția)
Mersul dosarului penal alina_bt alina_bt Buna ziua, Va rog sa ma lamuriti si pe mine asupra mersului dosarului penal In urma cu 1 luna de zile mi-a fost intocmit dosar penal pentru conducerea ... (vezi toată discuția)
Durata urmarire penala Vali.vali Vali.vali Bună ziua in 2017 11mai am condus o autoutilitara si tractand o remorcă având masa de 2500 si eu nu dețin categoria respectivă dețin doar B imi trebuia ... (vezi toată discuția)