Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii revisal 1.0.0
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

revisal 1.0.0

Buna seara
Ma poate ajuta cineva cu REVISAL 1.0.0 (kit-ul de instalare) ?
Am nevoie pentru preluarea bazei de date
Multumesc
mail: cristi_chi@mail.com
Am incercat sa caut versiunea indicata de tine,dar nu se mai gaseste si nu se mai foloseste.Foloseste versiunea noua !
Am incercat sa-ti trimit versiunea 1.0.0 a REVISAL-ului, dar mi-a dat eroare pe adresa de mail specificata de tine in mesaj .... poate ai scris-o gresit sau postezi alta adresa unde pot sa-ti trimit aceasta versiune.
multumesc
adresa mail: cristi_chi@mail.com sau cristi_dive@yahoo.com
ar trebui sa mearga
am trimis programul pe adresa
cristi_dive@yahoo.com
Multumesc mult
L-am primit