Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... intrare in Barou
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

intrare in Barou

Are , vreun avocat curajul sa spuna cata spaga a dat sa intre in Barou, chiar si sub anoniamat?:D
0 RON, 0 ROL, 0 USD
Avocat o sa fiu dupa ce vine decizia de la UNBR
Traim in Romania,totul se poate cu bani.Nu stiu sa iti spun o suma exacta.

0 RON, 0 ROL, 0 USD
Avocat o sa fiu dupa ce vine decizia de la UNBR

poate aia e situatia contului tau bancar dupa ce ai facut transferul in contul mestrului. :))

0 RON, 0 ROL, 0 USD
Avocat o sa fiu dupa ce vine decizia de la UNBR

Ai platit in Euro sau in lire sterline? sau poate in natura?:)):)):)):))
Sau urmeaza sa platesti de acum maestrului ce urmeaza sa te ia stagiar#-o:((
Romică Stoica, Consilier juridic
de ce sunteti asa de pesimisti? chiar credeti ca nu se poate intra undeva fara sa dai mita? sunt sigura ca daca esti de nota zece si esti as in drep (ca doar despre asta vorbim) poti sa fi admis indiferent ca este vorba de inm sau barou. Sunt foarte multe persoane care au reusit prin propriile forte si fara sa dea mita. Nu trebuie decat sa te sacrifici putin...... Bafta tuturor si cred ca ar trebui sa aveti putina incrdere in voi!!!!!!!!!!!!!!