avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 610 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Salariu inginer agronom
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Salariu inginer agronom

Doresc sa stiu care este salariul de incadrare al unui inginer agronom incadrat la o mitropolie in aceasta functie si care sunt conditiile de promovare in aceasta functie

Alte discuții în legătură

inginer agronom ContSters72755 ContSters72755 As dori sa-mi indicati, va rog legea sau ordonanta unde pot gasi tabelul de incadrare al gradelor pentru functia de inginer agronom. Imi este necesara aceasta ... (vezi toată discuția)
Un functionar public - salariat inginer agronom al unei directii judetene pentru agricultura poate avea o asociatie familiala? cristina/BZ cristina/BZ Un salariat inginer agronom al unei Directii Judetene pentru Agricultura poate sa se asocieze familial pentru comercializarea de produse fito-sanitare? Am o ... (vezi toată discuția)
Recunoasterea diplomelor de studiu iuliurs iuliurs Buna ziua, Va rog daca puteti sa-mi raspunde-ti in urmatoarea problema. Sint inginer agronom si am absolvit un curs postuniversitar de specializare ... (vezi toată discuția)