avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 352 soluții astăzi
Forum Activitate cristina_mary

Activitate cristina_mary

Răspuns la discuția Admitere Barou 2009
ro-juridic a scris:

Numai cei ce n-au invatat sunt asa intepat, frustrati, ofuscati. Nu conteaza motivele pentru care nu ati invatat.

Bafta tuturor!


cum spuneam plictiseala este mult prea mare....


deranjat este atitudinea pe care o aveti... insa sunteti mult prea "ocupat" sa realizati ce ne deranjeaza!...

PS. inca asteptam sa ne "luminati" cu raspunsul dvs la intrb pusa de catre damora
..probabil ca o sa asteptam mult si bine:D









Răspuns la discuția Admitere Barou 2009
ro-juridic a scris:

Da doamna sau domnisoara, ideea e urmatoarea. Cine poate face subiectele astea o sa ia proba scrisa la civil, cine nu le poate face, nu o sa o ia si e mai bine sa nu aglomerati salile. Pentru cei care cred ca iau 5, 6, e timpul sa-si faca o cafea tare si sa nu doarma cateva zile :).
anylad a scris:

domnule dan vasile, o prima nelamurire... dv dati acum examenul de admitere in profesie?
si o a doua... care este scopul intrebarii dv?
consider ca un avocat inteligent (sau consilier juridic) trebuie sa se gandeasca si la impactul psihologic pe care il au afirmatiile sale asupra persoanelor cu care interactioneaza. dar, desigur, nu este decat parerea unui canditat la examenul de admitere care s-ar putea sa nu ia nota 7 la subiectele "propuse" .



Ma tot gandesc..... cat timp liber aveti... stati prost cu clientela?
Imi pare sincer rau.... asta e pe vremea cand dadeau "uniiii" se copia pe rupte daia au ajuns toti.... AVOCATI!

Am o rugaminte, daca imi permiteti desigur, puteti sa va abtineti? sau plictiseala este prea mare!

Va multumesc anticipat!

Cu stima o umila canditata care "aspira" la profesia de avocat...
Răspuns la discuția Admitere Barou 2009
cristina chiva a scris:

tdkappa13 a scris:

si eu tot in n. titulescu. o fi de bine ca am nimerit toti acolo??? :">


pura coincidenta....
nu cred ca este ceva diferit fata de celelalte sali



si eu sunt in titulescu!
si eu propun sa ne intalnim ( titulescu )
sa discutam despre una alta B-)

pana atunci spor la treaba#-o