avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 456 soluții astăzi
Forum Activitate raluca1989

Activitate raluca1989

in PRIMUL RAND FIRMA SE NUMESTE PROTECT EYE SECURITY. DA STIU DE LA FOSTUL MEU PRIETEN AVEA UN CONTRACT IN CASA ....IN CASA MAMEI LUI DEORECE AM AJUNS LA MAMA LUI SA-I SPUN SI ACEASTA A GASIT UN CONTRACT CU FIRMA ACEASTA , I-AM CERUT O COPIE SI PANA SA FACA COPIE LA RUPT FOSTUL MEU PRIETEN.M-AS DUCE LA POLITIE LA CAPITALA SA FAC O PLANGERE CE SPUNE-TI?
am vrut sa facem si ne-au spus ca nu avem martori si dovezi.....si ca trebuie sa facem pentru firma care de fapt nu exista nu pentru el....nu stiu in ce parte sa o iau sunt disperata
vreau sa fac pasul asta pentru ca eu umblu cu frica pe strada si ma uit si in stanga si in dreapta sa nu fie vreunu care sa-mi dea in cap si nu stiu in ce parte sa o iau. cu multumiri, raluca constantin
dar are un cont la BCR cel de la spitalul municipal! nici de acolo nu am cum sa aflu, adresa?
as dori sa stiu de unde pot afla mai multe despre firma de detectivi particulari PROTECT EYE SECURITY? as dori sa stiu unde are locatia ca sa pot face o reclamatie...impotriva unui angajat care a fost platit de catre fostul meu prieten sa dea in mine , sa ma urmareasca si sa dea in actualul meu prieten.am fost la politia si acolo mi-au spus cei de la sectia 13 ca nu am dovezi si martori....si nu am ce sa fac....as vrea macar sa ma duc la ei la sediu dar nu am gasit nimic pe internet despre ei ....am inteles de la unchiul meu ca este o firma fantoma.va rog frumos sa ma ajuta-ti si sa-mi spune-ti in ce parte sa o iau nu vreau sa mai fiu batuta, urmarita , hartuita nici eu nici actualul meu prieten. cu stima: raluca constantin