avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 526 soluții astăzi
Forum Activitate marcelion

Activitate marcelion

Discuție fise post
as dori fise post pt macaragiu elctrician mecanic toate cumulate cum trebuie sa negociez cu firma la care lucrez
cum procedam in situatia in care orele suplimentare si cele festive nu au fost platite din luna noiambrie fara a avea posibilitatea de a fi recuperate cu timp liber
am inteles ca de la varsta de 55 de ani lucrul la inaltime este interzis s-au asa ceva cum se procedeaza in aceasta situatie mentionez ca sant macaragiu
sant nascut in data de 20 11 1955 lucrez din martie 1975 pana in prezent in aceasta perioada am si 21 de ani de grupa a2 a cand pot iesi la pensie? multumesc
Răspuns la discuția titlu de proprietate
nu nu am nici o cerere depusa
ce acte trebuie sa depun la primarie pt. titlu de proprietate
Răspuns la discuția titlu de proprietate
despre ce acte este vorba daca se poate mai concret pe cat posibil
Am certificat de mostenitor din 1987 am facut unistoric de rol din care rezulta ca eu figurez cu rol nr.... matricola nr.... .Cum procedez pt obtinerea titlului de proprietate ? mentionez ca sant singurul mostenitor. Va multumesc anticipat.
Discuție pensie
am 54 de ani lucrez din aprilie 1975 din octombrie 1975 pana in octombrie 1977 stagiul militar si in continuare pana in ziua de azi .Din 1978 pana in 2001 am avut grupa 2 de munca ce conditii de pensionare am[quot