avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 518 soluții astăzi
Forum Activitate LUKCELMIC

Activitate LUKCELMIC

Răspuns la discuția Admitere magistratura 2010
Domnu' Nicu, nu va recomand sa veniti la Constanta saptamana aceasta... ploua torential... Poate, totusi, ajungeti pana la inceperea cursurilor (asa cum am vorbit la telefon..) Da, Lukcel mic sunt eu, blonda :))
Răspuns la discuția Admitere magistratura 2010
Si acum un mesaj de incurajare pentru toti cei care se pregatesc pentru examenul din noiembrie... invatati cat va tin puterile (a se intelege pana la epuizare), inclusiv in ultima zi, cititi mult, mult, cum s-a discutat detaliat pe forum, tratatele, deciziile rezumate de pe site-ul Inaltei Curti de Casatie si Justitie, culegeri de RIL-uri, lucrati grilele de la promovare, plus ale lui Boroi, Voineag si ale doamnelor Cristus si Damian... si nu va descurajati... daca nu va iese din prima sau a doua incercare...Va garantez ca merita sa faceti acest efort si va doresc tuturor sa aveti parte de norocul si bucuria de care am avut eu parte de a ajunge magistrat in orasul in mi-am dorit! Bafta tuturor si o vara frumoasa, cu studiu si distractie!!!
Răspuns la discuția Admitere magistratura 2010
Sunt in grupa 1. Triton@, sa te pregatesti pentru distractie.... Evident, dupa orele de curs....=D>
Răspuns la discuția Admitere magistratura 2010
Nici pe mine nu m-au sunat.. (sunt la litera T)... cred ca au luat o pauza de cafea ca li s-a uscat gura... :))
Răspuns la discuția Admitere magistratura 2010
Triton@, nu cred ca se bate lumea pe locurile de la CT. Macar tu sa vii, sa nu ma abandonezi.. sper ca te-am convins ieri la telefon ;) :yeah:
Bafta celor reexaminati! Sa ne vedem la repartitii!
Răspuns la discuția Admitere magistratura 2010
Si eu sunt admisa! Bafta celor care sunt pe baricade si se pregatesc in continuare...
Răspuns la discuția Admitere magistratura 2010
Multumim pentru incurajari! abia asteptam sa scapam...=D>
Răspuns la discuția Admitere magistratura 2010
Mult succes si sa trecem cu bine si de aceasta etapa! Multumesc celor care ne-au impartasit din experienta lor ... eu intru abia marti...
Răspuns la discuția Admitere magistratura 2010
yuuuuppppiiiii am intrat!!!!! abia astept sa ne vedem la medical si psihologic...
Răspuns la discuția Admitere magistratura 2010
La multi ani tuturor celor care se sarbatoresc astazi!
Eu nu mai am rabdare...astept cu emotie ziua de maine... sper sa nu ne trezim ca vor fi 150 peste 7... am inceput si eu sa cred in clasamentul facut de voi si sper sa prind un loc in raza Curtii de apel Constanta...
Daca este aproape de realitate clasamentul initiat de Karmina, vom avea motiv de sarbatoare maine...:luck: