avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 702 soluții astăzi
Forum Activitate mer_123

Activitate mer_123

Răspuns la discuția Admitere INM 2012
Stiti cumva cei care fac subiectele la drept civil si procedura civla in afara de domnul profesor Boroi??? Am inteles ca sunt 4 persoane care fac la civil+ procedura si inca 4 care fac la penal+ procedura .
Răspuns la discuția Admitere INM 2012
doru2032 a scris:

tudorel toader...parerea mea,,,


Multumesc:)
Răspuns la discuția Admitere INM 2012
Am si eu o intrebare scurta : Care carte este mai buna ? Cea a lui Sergiu Bogdan sau a lui Tudorel Toader ?
Răspuns la discuția Admitere INM 2012
Multumesc Q88 , sper sa scoata si la partea speciala cat mai repede:d
Mult noroc tuturor!!!
Răspuns la discuția Admitere INM 2012
Multumesc frumos pentru raspuns!! Am trecut anul 3 si se pare ca vom face in functie de noul cod penal si acestea doua sunt singurele scoase pe piata la ora actuala ,
sper sa scoata marii profesori cat mai repede!
App...peste doua sapatamani se pare ca va fi pe ordinea de zi legea de punere in aplicare a ncp
Răspuns la discuția Admitere INM 2012
Am si eu o intrebare daca tot a venit vorba de noul Cod Penal , dintre urmatoarele carti care este mai buna: Drept penal (partea sp..conform NCP) a lui A.Boroi sau a lui V Pasca +Petre Dungan????
Răspuns la discuția Admitere INM 2012
Am si eu o intrebare : Stiti pana la urma care profesori fac parte din comisia de redactare a subiectelor??? Adica uitati-va cu atentie si o sa vedeti ca subiectele la penal spre ex (cele date anul asta ) sunt total diferite ca si mod de redactare cat si ca stil de cele din 2009
Răspuns la discuția Admitere INM august 2011
Dan Dova a afirmat acum cateva minute in legatura cu admiterea la INM din 2010 ca" era unu de la Iasi care a luat-o razna si a facut niste subiecte pe care nici el nu le facea" stiti cumva la cine se refera???
Am si eu o intrebare: Cartile domnului Udroiu(sinteze pentru examene+cea cu grile) sunt suficient de complete si de bine facute pentru a te pregati in mod adecvat pentru examenul de la INM ??? sau sunt tot o frectie la picior de lemn=D>
Apropo am auzit ca anul acesta s-ar schimba componenta comisiei de redactare a subiectelor ,=D> stiti ceva???