avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 199 soluții astăzi
Forum Activitate danielmunteanu

Activitate danielmunteanu

Răspuns la discuția indemnizatie revolutionari
multumesc!
Răspuns la discuția indemnizatie revolutionari
Daca nu are nici un bun de mostenit (in afara de acea indemnizatie restanta),nu este suficient un Certificat de calitate de mostenitor?
Răspuns la discuția indemnizatie revolutionari
Este nevoie de succesiune sau doar pur si simplu un act doveditor al mostenirii?
Multumesc!
Răspuns la discuția indemnizatie revolutionari
Daca tatal meu a decedat si avea de primit indemnizatia de revolutionar restanta,eu ca unic mostenitor pot beneficia de ea.Unde ar trebui sa merg,si cum sa procedez?

Multumesc.
Cum poti sa ajungi mediator?
Răspuns la discuția Admitere INM 2011
nu
Răspuns la discuția Cum devin procuror?
trebuie sa inveti pe rupte,ca altfel...
Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
Balanta2011 a scris:

just_me_12345 a scris:

Buna!
Va rog frumos, sa imi spuneti de unde pot face rost repede de spete la toate materiile si sinteze in civil.
Daca are cineva orice spete - sinteze in format electronic, va rog frumos sa imi trimiteti la happiness20111@hotmail.com. Multumesc anticipat!
Bafta!
Noapte buna!


Eu am luat cu putin peste, nu mai fac nicio contestatie..., sa vedem ce facem mai departe! Felicitari celor in cauza si bafta la contestatii celor ghinionisti! Sincer, mi se pare aberant sa nu fie in stare sa corecteze niste grile...!X-(
Cat despre sinteze, sincer...sper ca nu invatati de pe alea care circula pe net, sunt "expirate" si cu multe greseli! Eu am luat cartile care sunt super bune, am facut comparatie si cu ce s-a dat in anii trecuti si chiar pica pe subiect, dar care n-au nici in clin nici in maneca cu astea electronice, ..., acum sa vedem si ce-am si retinut din ele!!! :))
Bafta tuturor!

ce carti si ce autori?

Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
bafta la examen!